Witamy i dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą.

Nasza sztukateria wykonana jest z wysokiej jakości, produkowanego na nasze specjalne zamówienie polistyrenu ekspandowanego pokrytego przy użyciu nowoczesnej technologii specjalną powłoką, która zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi, a także wyróznia nas na tle pozostałych firm. Wszystko z powodu właściwości fizycznych i estetycznych gotowych elementów.

Nasza technologia łączy zalety metody ciągnionej oraz natryskowej. Gotowe wyroby nie tylko posiadają wyraziste kształty, ale także faktura powierzchni jest na wszystkich elementach niesamowicie podobna, czego nie da się osiągnąć przy wymienionych wcześniej metodach produkcji(detali takich jak zworniki czy wsporniki nie da się wykonać metodą ciągnioną zatem powłokę wykonuje sie natryskowo, a to już dwie rózne powierzchnie, natomiast przy elementach wykonanych natryskiem nie można mówić o wyrazistych kształtach).

Jest jeszcze jedna cecha, która wyróżnia nasz produkt – wykazuje pewną elastyczność, co jest ogromną zaletą podczas montażu, bo dużo łatwiej i taniej nagiąć profil zamias równać ścianę. Jest to zaletą również bezpośrednio po montażu, ponieważ elewacja – szczególnie docieplana posiada skłonność do tzw. „pracowania” i nieelastyczne elementy mogą pękać.