top_left
 
odmien Zobacz co wyróżnia nasz produkt i dlaczego warto go wybrać. Dowiedz się jakie są fakty i mity związane ze sztukaterią. Więcej »
top_right
menu_end

Sposób pomiaru

Zobacz jak poprawnie zmierzyć zapotrzebowanie na listwy

Sposób montażu

Pewny, szybki, tani...

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

O firmie

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą.


Nasza sztukateria wykonana jest z wysokiej jakości, produkowanego na nasze specjalne zamówienie polistyrenu ekspandowanego pokrytego przy użyciu nowoczesnej technologii specjalną powłoką, która zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi, a także wyróznia nas na tle pozostałych firm. Wszystko z powodu właściwości fizycznych i estetycznych gotowych elementów. 

Nasza technologia łączy zalety metody ciągnionej oraz natryskowej. Gotowe wyroby nie tylko posiadają wyraziste kształty, ale także faktura powierzchni jest na wszystkich elementach niesamowicie podobna, czego nie da się osiągnąć przy wymienionych wcześniej metodach produkcji(detali takich jak zworniki czy wsporniki nie da się wykonać metodą ciągnioną zatem powłokę wykonuje sie natryskowo, a to już dwie rózne powierzchnie, natomiast przy elementach wykonanych natryskiem nie można mówić o wyrazistych kształtach). 

Jest jeszcze jedna cecha, która wyróżnia nasz produkt - wykazuje pewną elastyczność, co jest ogromną zaletą podczas montażu, bo dużo łatwiej i taniej nagiąć profil zamias równać ścianę. Jest to zaletą również bezpośrednio po montażu, ponieważ elewacja - szczególnie docieplana posiada skłonność do tzw. "pracowania" i nieelastyczne elementy mogą pękać.

Zawsze staramy się kompleksowo obsłużyć klienta dlatego oferujemy: 

*Fabryczne zakończenia podokiennikiow oraz wszystkich listew,

(15% ceny metra bieżącego listwy)

*Listwy cięte na wymiar,

(15% ceny metra bieżącego listwy, z wyjątkiem listew dwumetrowych, których wymiar wykonujemy bez dopłaty) 

*Możliwość wykonania łuku z dowolnej listwy czy gzymsu,

(dopłata do łuku wynosi 100% ceny listwy)

*Wykonanie elementów według indywidualnego projektu klienta,

*Możliwość dowolnej modyfikacji elementów ze stałej oferty,

*Darmową wysyłkę powyżej 1500 zł netto GRATIS!

Dzięki latom doświadczeń oraz sugestiom wykonawców postawiliśmy na elementy 1,5 metrowe gdyż są wygodniejsze w montażu, ale na życzenie - bez dopłaty wykonujemy listwy dwumetrowe. Istnieje także możliwość zamówienia dłuższych elementów. Każde zamówienie jest starannie omawianie z klientem dla obustronnej korzyści.

Postaw na jakość i pewność - wybierz S-decor!
 

 

Słowa kluczowe: ,
under_site